Новини з життя закладу
Новини з життя закладу

- 19 грудня 2011 року в рамках благодійної акції „Святий Миколаю, я тебе чекаю!” в дошкільному закладі проведене театралізоване свято „ Йде святий Миколай в гості до малят” на якому були присутні всі діти закладу та запрошені діти з багатодітних та малозабезпечених сімей військового містечка . Персонажі свята - святий Миколай, добра та зла Феї , дідусь Ох , які розважали та гралися з дітьми, подарували їм чимало приємних вражень В святі активну участь приймала бібліотекар , учениця школи № 12 , яка порадувала дітей грою на бандурі. На святі діти отримали солодкі подарунки Миколайчики від комбінату „Шкільний”, депутатів Мірошніченка А.К., Рудьковського М. М , голови комітету самоврядування № 6 Дановської Н.В.
- В рамках благодійної акції реалізовано творчий проект „Лист до святого Миколая” в якому активно прийняли участь діти старшої групи та були приємно здивовані , коли знайшли омріяні подарунки в своїх шафах.
- В закладі розпочато проведення святково – благодійної акції „Ялинка добра”, в якій приймають участь всі бажаючі . Діти разом батьками, співробітники закладу виготовляють своїми руками ялинкові іграшки, прикрашають ялинку у фойє та мають змогу обмінятися іграшками, які їм сподобались.Создан 25 июл 2012